poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Współfinansowanie (4): Gmina Skoczów (2019)

Serwis "Przodkowie z Cieszyna" za pośrednictwem Polskiego Towarzystwa Historycznego Oddział w Cieszynie uzyskał dofinansowanie ze środków gminy Skoczów. Umowa na realizację zadania "Przodkowie z Cieszyna - rozbudowa bazy genealogicznej" została podpisana w dniu 19 marca 2019 roku.

Poniżej znajduje się wykaz biogramów, które powstały dzięki współfinansowaniu przez gminę Skoczów. Zostały podzielone na biogramy powstałe z dotacji i powstałe w ramach wkładu własnego.

Biogramy (dotacja)
  1. Maria Adamik (*1892)
  2. Maria Badura (*1890)
  3. Jan Barabosz (*1890)
  4. Jan Barabosz (*1892)
  5. Karol Barabosz (1890-1944)
  6. Anna Baron (1892-1892) 
  7. Anna Białoń (1890-1941)
  8. Emilia Białoń (*1892)
  9. Jan Białoń (*1891) 
  10. Karol Białoń (*1890)
  11. Helena Bobek (*1891)
  12. Maria Bojda (*1891)
  13. Maria Bortliczek (*1863)
  14. Karol Boszczyk (1890-1890)
  15. Paweł Broda (1890-1891)
  16. Paweł Broda (*1891) 
  17. Andrzej Brudny (*1890)
  18. Helena Brudny (*1890)
  19. Jerzy Brudny (1891-1900)
  20. Paweł Brudny (*1891)
  21. Paweł Brudny (1891-1905)
  22. Anna Chmiel (1890-1891) 
  23. Anna Chmiel (1891-1943) 
  24. Paweł Chmiel (1890-1890)
  25. Jan Chodura (*1891) 
  26. Anna Cholewa (*1892) 
  27. Jerzy Cholewa (1891-1891)
  28. Adam Ciemała (*1860)
  29. Andrzej Ciemała (1860-1871)
  30. Andrzej Ciemała (1864-1885)
  31. Anna Ciemała (*1862)
  32. Jan Ciemała (*1866) 
  33. Jerzy Ciemała (*1859)
  34. Jerzy Ciemała (*1869)
  35. Józef Ciemała (1866-1867)
  36. Józef Ciemała (1868-1877) 
  37. Maria Ciemała (*1864) [1]
  38. Maria Ciemała (*1864) [2] 
  39. Maria Ciemała (*1867)
  40. Maria Ciemała (*1868)
  41. Anna Cymorek (*1867) 
  42. Jan Cymorek (1890-1893)
  43. Zuzanna Cymorek (*1860)
  44. Adolf Cywka (*1890)
  45. Ewa Drobek (*1852)
  46. Adam Firuzek (1864-1865)
  47. Ewa Firuzek (*1869) 
  48. Zuzanna Firuzek (*1862)
  49. Ewa Gociek (*1868) 
  50. Helena Gociek (*1867) 
  51. Zuzanna Gociek (*1858) 
  52. Andrzej Grzybek (*1859)
  53. Maria Grzybek (*1858)
  54. Andrzej Haltof (*1866)
  55. Franciszek Haltof (1870-1881) 
  56. Józef Paweł Haltof (*1864) 
  57. Paweł Haltof (*1868)
  58. Jerzy Harwot (*1890)
  59. Karol Harwot (*1891)
  60. Józef Janik (1859-1942)
  61. Paweł Janik (*1856)
  62. Andrzej Kałuża (*1858)
  63. Andrzej Kałuża (*1864)
  64. Anna Kałuża (*1863)
  65. Anna Kałuża (*1865)
  66. Anna Helena Kałuża (*1862) 
  67. Antoni Kałuża (1861-1947)
  68. Ewa Kałuża (*1860) [1]
  69. Ewa Kałuża (*1860) [2]  
  70. Ewa Kałuża (*1866)
  71. Ewa Barbara Kałuża (*1859)
  72. Ewa Wiktoria Kałuża (*1864) 
  73. Jadwiga Kałuża (*1867)
  74. Jakub Kałuża (*1869) 
  75. Jan Kałuża (*1856)
  76. Jan Izydor Kałuża (1867-1867)
  77. Jan Jakub Kałuża (1868-1868) 
  78. Jan Mikołaj Kałuża (*1866)
  79. Jerzy Kałuża (*1858) 
  80. Jerzy Kałuża (1868-1873)
  81. Jerzy Józef Kałuża (*1860)
  82. Józef Kałuża (1865-1904)
  83. Maria Kałuża (*1861) 
  84. Maria Zuzanna Kałuża (*1856)
  85. Maria Zuzanna Kałuża (*1864) 
  86. Zuzanna Kałuża (*1867)
  87. Jerzy Kareta (*1852) 
  88. Jan Kidoń (1891-1891)
  89. Jan Kocur (*1859)
  90. Adam Korzonek (*1859)
  91. Maria Korzonek (*1870) 
  92. Zuzanna Korzonek (*1868)
  93. Ewa Król (1870-1874) 
  94. Jan Król (1891-1894)
  95. Maria Król (*1868)
  96. Zuzanna Król (*1867)
  97. Jan Krysta (1890-1890) 
  98. Emilia Matylda Krzywoń (*1890)
  99. Jan Krzywoń (*1891)
  100. Anna Kubala (*1891) 
  101. Jerzy Kubala (*1891)
  102. Paulina Kubisz (1890-1898) 
  103. Stefania Kubisz (*1891)
  104. Jan Kukucz (1890-1910)
  105. Helena Kuś (*1891)
  106. Jerzy Kuś (1892-1892)
  107. Maria Kuś (*1858)
  108. Helena Lipowczan (*1892) 
  109. Jan Lipowczan (1890-1891)
  110. Adam Loska (1862-1863)
  111. Andrzej Loska (*1857)
  112. Ewa Loska (*1864)
  113. Ewa Loska (*1868) 
  114. Jakub Loska (1860-1952) 
  115. Jan Loska (*1856)
  116. Jan Loska (1866-1866)
  117. Jerzy Loska (*1860)
  118. Józef Loska (*1858) 
  119. Józef Loska (1864-1864)
  120. Maria Loska (*1869)
  121. Paweł Loska (1867-1877) 
  122. Franciszek Łomozik (*1890)
  123. Jan Macura (*1891)
  124. Anna Malchar (*1859)
  125. Helena Malik (1890-1976) 
  126. Joanna Malik (1891-1891)
  127. Joanna Malik (1892-1893)
  128. Paweł Małysz (*1859) 
  129. Anna Michnik (*1890) 
  130. Jan Miech (*1890) 
  131. Paweł Miech (*1891)
  132. Zuzanna Mika (*1859)
  133. Jerzy Obracaj (*1890)
  134. Paweł Oczadły (*1890) 
  135. Anna Orawiec (*1871) 
  136. Maria Orawiec (1860-1943)
  137. Katarzyna Orawska (*1891)
  138. Józef Pasterny (1890-1973)
  139. Maria Paszana (1870-1878)
  140. Adam Piecha (1867-1867)
  141. Andrzej Piecha (*1861)
  142. Anna Piecha (*1864) 
  143. Anna Piecha (*1866)
  144. Ewa Piecha (1857-1943)
  145. Jan Piecha (*1860) 
  146. Maria Piecha (*1856)
  147. Paweł Piecha (*1859) 
  148. Zuzanna Piecha (*1865)
  149. Zuzanna Piecha (1869-1958) 
  150. Ewa Pieknik (*1859)
  151. Józef Plinta (1892-1896) 
  152. Karol Plinta (*1891) 
  153. Paweł Plinta (*1891)
  154. Zuzanna Plinta (*1892)
  155. Anna Przywara (*1858)
  156. Jerzy Przywara (*1856)
  157. Adam Pszczółka (*1891)
  158. Jan Sadowski (1891-1891) 
  159. Helena Sikora (*1891)
  160. Jan Sikora (*1892)
  161. Karol Sikora (*1891)
  162. Maria Sikora (*1891)
  163. Paweł Sikora (*1892)
  164. Anna Smelik (*1892)
  165. Jan Smelik (*1892)
  166. Maria Smelik (*1858) 
  167. Zuzanna Smelik (1891-1892)
  168. Maria Stalmach (*1869)
  169. Paweł Staniek (*1771) 
  170. Adolf Stebel (1891-1895) 
  171. Emilia Matylda Stebel (1890-1890)
  172. Ewa Swoboda (*1859)
  173. Ewa Swoboda (*1860) 
  174. Katarzyna Swoboda (*1863)
  175. Maria Swoboda (*1856)
  176. Maria Swoboda (*1869)
  177. Paweł Swoboda (*1858) 
  178. Helena Szczurek (1890-1890)
  179. Maria Szebesta (*1891)
  180. Franciszek Paweł Sztwiertnia (*1891) 
  181. Paweł Sztwiertnia (*1890)
  182. Karol Śliwka (*1890)
  183. Jerzy Śniegoń (1892-1895)
  184. Paweł Śniegoń (*1890)
  185. Adam Targosz (*1869)
  186. Andrzej Targosz (1868-1869)
  187. Joanna Urbaś (*1890)
  188. Józef Urbik (*1860)
  189. Anna Wardas (*1859)
  190. Anna Wardas (*1869)
  191. Józef Wardas (1868-1946) 
  192. Karol Wigłasz (1890-1891)
  193. Paweł Karol Wardas (1870-1870)
  194. Zuzanna Wigłasz (1892-1892) 
  195. Anna Wojnar (1891-1891) 
  196. Helena Wojnar (1891-1892) 
  197. Helena Wojnar (1892-1893)
  198. Maria Wyleżuch (*1859) 
  199. Helena Zahraj (*1891) 
  200. Helena Zmełty (1892-1893)
Biogramy (wkład własny)
  1. Andrzej Buchta (*1857)
  2. Katarzyna Buchta (*1854)
  3. Józef Ciemała (1857-1858)
  4. Paweł Ciemała (*1870) 
  5. Zuzanna Ciemała (*1853)
  6. Anna Duda (*1865)
  7. Józef Duda (*1866) 
  8. Zuzanna Duda (*1858)
  9. Jan Faruga (*1870)
  10. Zuzanna Faruga (*1868)
  11. Jan Ferfecki (1869-1870) 
  12. Maria Gawron (*1872)
  13. Anna Gruszczyk (1864-1943)
  14. Jadwiga Gruszczyk (*1866) 
  15. Anna Grzybek (1866-1956)
  16. Jerzy Grzybek (1863-1947)
  17. Józef Heller (*1866) 
  18. Maria Kasza (*1863)
  19. Paweł Kasza (*1868) 
  20. Jan Kolondra (*1857)
  21. Józef Konieczny (1872-1872) 
  22. Jerzy Krzempek (*1864)
  23. Maria Krzempek (*1866) 
  24. Józef Kurka (*1857)
  25. Andrzej Kuś (1869-1872)
  26. Anna Kuś (*1872) [1]
  27. Anna Kuś (*1872) [2]
  28. Jan Kuś (*1867)
  29. Andrzej Malchar (1865-1885) 
  30. Anna Malchar (*1856)
  31. Jan Malchar (*1857) 
  32. Andrzej Józef Olszar (*1872)
  33. Jan Orawiec (*1855) 
  34. Anna Orawska (*1852)
  35. Adam Orawski (*1867)
  36. Adam Pieknik (*1869) 
  37. Józef Pieknik (*1866)
  38. Maria Pieknik (*1858)
  39. Paweł Pieknik (*1863) 
  40. Maria Pieszka (*1857) 
  41. Paweł Polok (*1770)
  42. Franciszek Skiba (1870-1870)
  43. Jan Skiba (*1848)
  44. Jan Skiba (*1865)
  45. Józef Skiba (*1857)
  46. Józef Jan Skiba (*1863) 
  47. Katarzyna Skiba (*1852)
  48. Maria Skiba (*1866) 
  49. Maria Agnieszka Skiba (*1867)
  50. Paweł Skiba (*1850)
  51. Zuzanna Skiba (*1849)
  52. Zuzanna Skiba (*1868) 
  53. Józef Staniek (*1857)
  54. Maria Staniek (1890-1890)
  55. Jan Stokłosa (1867-1876)
  56. Józef Stokłosa (1865-1874) 
  57. Maria Stokłosa (*1870)
  58. Zuzanna Strządała (*1857)
  59. Ewa Szajer (*1870)
  60. Ewa Śliwka (*1865)
  61. Maria Śliwka (*1867) 
  62. Zuzanna Śliwka (*1864)
  63. Adam Urbik (*1863)
  64. Anna Urbik (*1856)
  65. Ewa Urbik (*1866)
  66. Katarzyna Urbik (*1858) 
  67. Maria Urbik (*1855)
  68. Maria Urbik (*1857)
  69. Maria Anna Urbik (*1865)
  70. Michał Urbik (1867-1867) 
  71. Ewa Wardas (*1869)
  72. Jan Wardas (1872-1874)
  73. Andrzej Winkler (*1869) 
  74. Anna Winkler (*1867) 
  75. Józef Winkler (*1865)
  76. Andrzej Wyleżuch (*1858)
  77. Ewa Wyleżuch (*1855)
  78. Jerzy Wyleżuch (1865-1873)
  79. Józef Wyleżuch (*1863)
  80. Jerzy Andrzej Zając (*1839) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza